Deze workshop is special ontwikkeld voor leerlingen uit de onderbouw van het VMBO-t, HAVO en VWO. De workshop behandelt de belangrijkste studievaardigheden die leerlingen in deze fase nodig hebben. Aan de hand van heldere stappenplannen worden vaardigheden ingetraind, met gebruikmaking van de eigen leerstof!
Na inschrijving ontvangt u een korte vragenlijst waarop de veronderstelde probleemgebieden kunnen worden aangegeven. Op basis hiervan wordt een individueel plan van aanpak opgesteld.
De workshop bestaat voor een deel uit algemene, centrale instructie en uitleg maar focussed zich voornamelijk op de indivduele leerpunten per deelnemer.
De volgende vaardigheden kunnen worden behandeld:
- Woordjes leren
- Begrippen leren
- Begrijpend lezen
- Belangrijke woorden ontdekken
- Leren samenvatten
- Spin maken
- Opdrachten structureren
- Aanpak exacte vakken
- Toetsen leren
- Jezelf overhoren
- Plannen van het huiswerk
- Organiseren van het huiswerk
Deelnemers ontvangen een werkboek met theorie, handige stappenplannen, schema’s en planners, leertips en oefeningen om het geleerde thuis verder in praktijk te brengen. Iedere deelnemer ontvangt ter afsluiting een certificaat.
Klik hier om direct in te schrijven of meer informatie aan te vragen.
|